Toshiba HWS-P805-3TR 8 kW Powerful Isı Pompası | ANTALYA TOSHIBA KLİMA BAYİ ASSAN Mekanik : 0533 360 84 69

Toshiba HWS-P805-3TR 8 kW Powerful Isı Pompası

Toshiba HWS-P805-3TR 8 kW Powerful Isı Pompası

Isıttığı radyatör: 8 mt panel radyatör  

Max alan: 135 m2

Bir Taşla İki Kuş:

Hem Klima, Hem Kombi!

Alarko Carrier, Toshiba Estia havadan suya ısı pompalarıyla, evlere konfor ve verimliliği aynı anda sunuyor. Isıtma ve sıcak su temini için gerekli en ideal sıcaklığı verecek şekilde tasarlanan, ana enerji kaynağı olarak havayı kullanan Estia’lar, kışın ısıtma yazın da soğutma amacıyla kullanılabiliyor.

Yaşam Alanları Konforla Tanışıyor!

Estia, kışın bunaltmadan ısıtan, yazın üşütmeden soğutan ve sıcak su ihtiyacınızı her zaman ideal sıcaklıkta sunan komple bir sistemdir.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ,

"ISI POMPASI"

İnovasyonda öncü Toshiba, elektrikli veya fosil yakıtlı ısıtma sistemlerinden çok daha yüksek verimliliğe sahip, yenilenebilir enerjili Estia ısı pompalarını sizlere sunuyor.

IPDU Sistemi ile daha çok tasarruf daha çok keyif

Toshiba DC Hybrid Inverter teknolojisi ve IPDU (akıllı güç yönetim sistemi) sayesinde daha geniş çalışma frekans ve gerilim yelpazesine ulaşılmıştır. Uyumlu DC Twin Rotary kompresörler ile gerek duyulan minimum ve maksimum kapasitelere kolayca ulaşılır, enerji boşa harcanmaz. Bunun anlamı daha çok tasarruftur.

 

Güç Talebi Optimizasyonu İle Kazanın

DC Twin Rotary Kompresöre gelen güç talebini hesaplayan ve optimize eden yüksek hızlı dönüştürücü devre ile performans daha da artırılır. Toshiba, uzun yıllar süren mühendislik çalışmalarının patentli birer ürünü olan Twin Rotary kompresörler ve IPDU gibi yenilikçi teknolojiler ile enerji tasarrufunu maksimuma taşırken, size de dört mevsim bunun keyfini çıkarmak kalıyor.
 

Kolay Montaj

Estia sisteminin montajı çok kolaydır. Hydro Unit evinizin en uygun bölümüne monte edilecek boyutlarda ve estetiktedir. Evinizde baca, havalandırma ya da yakıt tankı için ilave bir uygulama yapmanıza gerek yoktur. Dış ünite yaşam alanının dışına ya da balkonunuza monte edilebilir. Ne de olsa Estia uzun borulama mesafelerine sahiptir.

 

Doğru Zamanda Doğru Sıcaklık

Estia, birkaç uygulama için aynı anda farklı sıcaklıklarda su üretebilir. Dış ortamın -20°C olduğu sıcaklıklarda evinizi ısıtırken, yaz aylarında sıcaklık 43°C olsa bile soğutma yapabilecektir. Toshiba havadan suya ısı pompası 4 mevsim aynı konforu yaşamanız için geliştirildi. Estia dış ünitesinde, buz oluşumunu önlemek için özel bir sistem kullanılmıştır.

NOT
1- Fiyatlarımız % 18 KDV DAHİL ve Türk Lirası cinsinden verilmiştir.
2- Cihazların tesliminden önce gelebilecek yeni vergiler ve vergi artışları aynı oranda fiyatlara yansıtılacaktır.
3- Fiyatlarımız Alarko Carrier bayi depolarında teslimdir.
4- Firmamız ihbar etmeksizin fiyatları değiştirmekte serbesttir.
5- Ödemesi sipariş ile birlikte kapatılmamış siparişlerde teslim anındaki fiyatlar geçerlidir.
6- Fiyatlara dış ünite ve hydro unite arasındaki 5 metre bakır boru, kablo ve montaj işçiliği dahildir. 5 m'den uzun montajlarda ilave her 1 m bakır
boru ve kablo bedeli; (1/4" – 3/8") bakır borularda 60,00 TL+KDV, (1/4" – 1/2") bakır borularda 66,00 TL+KDV, (3/8" – 5/8") bakır borularda
90,00 TL+KDV olarak alıcıya aittir. Montaj işlemlerinde hydro ünitenin duvara asılması, hydro ünite kalorifer tesisat bağlantısı, elektrik besleme hattı
ve sigorta işlemleri ile diğer inşaat ve dekorasyon işleri müşteriye aittir.
7- Toshiba Estia, (AMB-1  AMB-2) Boyler'ler  ile uyumludur.
9- Dış üniteler R410a gaz ile çalışmaktadır.